top of page

Akumulatora nomaiņa ar izbraukumu pie klienta

akumulatora nomaiņa

Akumulatora nomaiņa ar izbraukumu pie klienta

Mašīnai nosēdies akumulators, izlādējies auto akumulators un mēs skaidri zinām, ka tas notiek regulāri. Ir jau mēģināts piepīpēt auto bet tā arī nav izdevies piestartēt auto.

Tātad akumulators ir bojāts un ir vajadzīga akumulatora maiņa, bet auto stāv uz ielas vai autostāvvietā. Kā rīkoties? Kā nomainīt akumulatoru?
 

Apskatīsim iespējamos risinājumus:
1.    Nopērkam jaunu akumulatoru un nomainām paši. Protams vislētākais variants ja ir atbilstošas zināšanas ,instrumenti un pieredze;


2.    Pasūtīt evakuatoru un aizvest uz akumulatoru servisu lai tur veiktu akumulatora nomaiņu. Visdārgākais variants, jo evakuatora izmaksas un patērētais laiks braukājot uz akumulatoru servisu kopā izmaksās pietiekoši daudz;


3.    Izmantot iespēju un izsaukt uz mājām vai stāvvietu akumulatoru izbraukuma servisu. Jums izdevīgā laikā un vietā tiks veikta akumulatora nomaiņa,arī par vecā akumulatora utilizāciju nebūs jāuztraucas. Mēs to izdarīsim paši.


Lai akumulatora maiņu veiktu raiti un pareizi, mums iepriekš ir jāzina jūsu auto parametri, marka, modelis, izlaiduma gads un dzinēja jauda KW.

Akumulatora nomaiņa Rīgā jums izmaksās sakot no 35,00 eur
Cena ir atkarīga no daudziem mainīgiem faktoriem, tamdēļ izmaksas precizēsim pa tālruni.

 


Visas konsultācijas ir bezmaksas, zvaniet tālr. 22 118 118

bottom of page