top of page

Bojāta riteņa maiņa uz rezerves riteni

Bojāta riteņa maiņa uz rezerves riteni

Bojāta riteņa maiņa uz rezerves riteni

Vai avārijas signālu ieslēdzāt?

Avārijas trīsstūri izlikāt?

Drošības veste ir uzvilkta?

Ja tas ir izdarīts, tad varam aplūkot situāciju - caura riepa,pārdurta riepa kas piemeklē jebkuru autovadītāju vismaz piecas reizes mūžā (statistikas dati).


Mazāk jāuztraucas tiem autovadītājiem, kuru automašīnām ir run-flat
riepas. Lai arī braukšanas attālums ar run-flat riepām ir ierobežots, tomēr ir cerība tikt līdz pirmajam autoservisam. Visiem pārējiem caura riepa,tukša riepa nozīmē apstāšanos uz nenoteiktu laiku. Ko darīt?


Dažādus riepu remonta veidus ar hermētiķu palīdzību šeit neaplūkosim, jo reti kam tādi ir automašīnā. Tie, kas ir izmēģinājuši lietot hermētiķus, zinās pastāstīt, ka biežāk tie nepalīdz kā palīdz. Ne jau tāpēc, ka hermētiķi ir slikti, bet gan riepas bojājumi ir par lielu.


Ja ir vesels rezerves ritenis, tad vēl pusbēda, ja prot un var - nomainām bojāto riteni pret rezerves riteni paši un braucam tālāk. It kā jau varētu izdarīt paši, bet braucam taču ciemos, drēbes tīras, ārā slapjš un netīrs. Rezeves ritenis arī izrādās ir iemontēts auto apakšā.
Laikam šādā situācijā ir labāk izsaukt Tehnisko palīdzību uz ceļa.


Vēl sliktāka situācija ir, ja jums nav vesela rezerves riteņa. Visu cieņu tiem, kas ir izveidojuši izbraukuma riepu servisu, bet bieži šis ir visdārgākais risinājums. Taisnības labad jāsaka, ka visātrākais un nav jālauza galva kā nomainīt riepu.


Kāpēc bieži izbraukuma riepu serviss ir neizdevīgs? Izbraukuma maksa pie klienta ir tikai nedaudz zemāka par evakuatora pakalpjuma cenu.
Bojatās riepas vietā jums būs jaliek tāda riepa kādu jums piedāvās gan cenas ziņā, gan protektora zīmējuma ziņā. 99% gadījumu jūsu auto būs atšķirīgs riepas protektors (zīmējums) pret to ko piedāvās riepu serviss.
Par cik noteikumi neatļauj uz vienas ass uzstādīt riepas ar atšķirīgu protektora zīmējumu vai izmēru, tad jums uzreiz jāliek divas jaunas riepas un droši vien pa dārgo!


Ja jūs izvēlaties izsaukt evakuatoru, tad auto tiek nogādāts uz jūsu norādīto riepu servisu. Tur noteikti ir lielāka riepu izvēle, ir laiks apsvērt un izvēlēties visizdevīgāko piedāvajumu un varbūt paveicas nopirkt vienu riepu (lietotu) ar vajadzīgo protektora zīmējumu.


Bojāta riteņa maiņa uz rezerves riteni jums Rīgā izmaksās no 30 eur.
Riteņa maiņas cena ir atkarīga no daudziem nezināmiem faktoriem tamdēļ izmaksas precizēsim pa tālruni.

 


Visas konsultācijas ir bezmaksas, zvaniet tālr. 22 118 118

bottom of page